Co możemy zrobić dla CIEBIE lub TWOJEJ FIRMY? 

Sponsoring biznesowy 

Partnerstwo sportu i biznesu rozumiemy jako współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom.

My potrzebujemy CIEBIE, ale i TY potrzebujesz nas.

Jeździectwo jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce. Każde zawody są wspaniałym widowiskiem, które jest okazją do zaprezentowania marki wśród niezwykle wymagającej grupy docelowych klientów. Jeśli TWOJA firma, poszukuje właśnie takich możliwości, chętnie pomożemy w zaprezentowaniu marki/firmy i zbudowaniu wizerunku na terenie regionu łódzkiego czy całego kraju. Młodzi, wysportowani ludzie, pełni pasji i determinacji aby odnosić sukcesy sportowe; na pięknych koniach, budzących respekt i wzbudzających najwspanialsze wrażenia estetyczne. Czy jest lepszy temat dla tworzenia kampanii reklamowych?

Jeśli myślisz tak jak my, prosimy o kontakt. Możemy zaoferować praktycznie nieograniczone możliwości promocyjne i marketingowe, a współprace rozpoczniemy od darmowego zamieszczenia logo Twojej firmy na naszej stronie internetowej.

 

Sponsoring indywidualny

Jesteś dumny, gdy polscy sportowcy zdobywają tytuły mistrzowskie? Cieszysz się, gdy odbierają medale olimpijskie? Kręci ci się łza w oku, gdy grają im "Mazurka Dąbrowskiego"? Ich sukcesy są w dużej mierze udziałem tych, którzy pomogli w rozwoju ich pasji we wczesnym okresie trwania kariery. Ty też możesz pomóc w wychowaniu przyszłego mistrza!

Każda osoba, która zdecyduje się na finansowe wsparcie naszego klubu, otrzyma specjalną złotą legitymację sponsora.

Wystarczy wnieść dowolnej wielkości wpłatę (w formie darowizny na działalność statutową klubu) na nasze konto.

 

Zostając SPONSOREM Sportowego Klubu Jeździeckiego Horseprofi, wspierasz rozwój sportowy wielu utalentowanych jeźdźców i ich wspaniałych koni. Zapraszamy do współpracy.