Co możemy zrobić dla CIEBIE lub TWOJEJ FIRMY? 

Sponsoring biznesowy 

Partnerstwo sportu i biznesu rozumiemy jako współpracę, która przyniesie korzyści obu stronom.

My potrzebujemy CIEBIE, ale i TY potrzebujesz nas.

Jeździectwo jest jedną z najszybciej rozwijających się dyscyplin sportu w Polsce. Każde zawody są wspaniałym widowiskiem, które jest okazją do zaprezentowania marki wśród niezwykle wymagającej grupy docelowych klientów. Jeśli TWOJA firma, poszukuje właśnie takich możliwości, chętnie pomożemy w zaprezentowaniu marki/firmy i zbudowaniu wizerunku na terenie regionu łódzkiego czy całego kraju. Młodzi, wysportowani ludzie, pełni pasji i determinacji aby odnosić sukcesy sportowe; na pięknych koniach, budzących respekt i wzbudzających najwspanialsze wrażenia estetyczne. Czy jest lepszy temat dla tworzenia kampanii reklamowych?

Jeśli myślisz tak jak my, prosimy o kontakt. Możemy zaoferować praktycznie nieograniczone możliwości promocyjne i marketingowe, a współprace rozpoczniemy od darmowego zamieszczenia logo Twojej firmy na naszej stronie internetowej.

 

Sponsoring indywidualny

Jesteś dumny, gdy polscy sportowcy zdobywają tytuły mistrzowskie? Cieszysz się, gdy odbierają medale olimpijskie? Kręci ci się łza w oku, gdy grają im "Mazurka Dąbrowskiego"? Ich sukcesy są w dużej mierze udziałem tych, którzy pomogli w rozwoju ich pasji we wczesnym okresie trwania kariery. Ty też możesz pomóc w wychowaniu przyszłego mistrza!

Każda osoba, która zdecyduje się na finansowe wsparcie naszego klubu, otrzyma specjalną złotą legitymację sponsora.

Wystarczy wnieść dowolnej wielkości wpłatę (w formie darowizny na działalność statutową klubu) na nasze konto.

 

Zostając SPONSOREM Sportowego Klubu Jeździeckiego Horseprofi, wspierasz rozwój sportowy wielu utalentowanych jeźdźców i ich wspaniałych koni. Zapraszamy do współpracy. 

"Konia najpierw się kocha, potem go karmi i czyści, 
a dopiero na końcu jeździ na nim."

 Konie mają w sobie coś z magii, coś niewytłumaczalnego, co jest w stanie zrozumieć tylko człowiek o czystym sercu i umyśle. Praca z koniem to nie tylko przyjemność jazdy, to emocje i wrażenia, które głęboko zapadają w pamięci. Koń doskonale odczytuje ludzkie emocje więc kontakt z nim potrafi wiele nauczyć. Ciężko jest w jego obecności cokolwiek ukryć, wyczuwają bowiem nawet minimalne drżenie mięśni i wiedzą jacy jesteśmy naprawdę. Nie da się w obecności tych zwierząt przybrać pozy

Szukasz klubu jeździeckiego, w którym to TY (jako zawodnik) będziesz najważniejszy?
Właśnie znalazłeś!

Klub sportowy jest dla jego zawodników, a nie odwrotnie. Jesteśmy po to, by pomóc Tobie w rozwijaniu umiejętności i sprawić, aby rywalizacja sportowa była jak najbardziej przystępna i przyjemna. Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI, zrzesza jeźdźców, chcących posiadać uprawnienia sportowe, bez zbędnych obwarowań, obowiązków i zobowiązań. Roczne opłaty członkowskie w naszym klubie są dobrowolne a nie obowiązkowe, w każdej chwili możesz zakończyć karierę czy zmienić klub, to TY decydujesz. Nie ma limitów ilości rocznych startów w zawodach. To TY decydujesz czy, kiedy i ile razy chcesz wystartować w zawodach. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń co do miejsca prowadzonych treningów ani osób Twoich trenerów. To TY decydujesz gdzie i z kim chcesz trenować. Nie wymagamy też rekomendacji kogokolwiek, abyś mógł do nas dołączyć. Liczysz się TY i twoje chęci. W tym wszystkim co oferujemy, bezwzględnie najważniejszy jest KOŃ! Jego dobro, zdrowie, szacunek jest najważniejszą wartością dla wszystkich osób związanych z SKJ HORSEPROFI.

Dołącz do nas już dzisiaj>>>

 

Przekaż 1% podatku i wesprzyj działalność statutową

Stowarzyszenia SKJ HORSEPROFI w Łodzi

PROGRAM DO ROZLICZENIA PIT

 

 

Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI Łódź

tel.: 502 134 335

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

e-mail (w sprawach licencji): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     

 

KRS: 0000510903

NIP: 725-207-61-18

REGON: 101779614

 

KONTO:

mBank, 82114020040000360275161306

Zapraszamy na zakupy!

 Dokonując zakupu produktów z naszej specjalnej kolekcji w sklepach internetowych LUKAR i Perfect Horse, wspierasz działalność statutową stowarzyszenia Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI