Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2021'

ADAMCZAK Sylwia

nr PZJ: O062630

ADAMCZYK Patrycja

nr PZJ: O055832

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 39313/19

ANSZPERGIER Dorota 

nr PZJ: O035543

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 38195/19

BIAŁOBRZEWSKA Milena

nr PZJ: O038134

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka), 28559/17

BRZOZOWSKA Natalia

nr PZJ: O059429

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 46782/21

BRZOZOWSKA Oliwia

nr PZJ: O062477

FILIPIAK Eliza

nr PZJ: O057501

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka), 43448/20

FILIPIAK Karolina

nr PZJ: O053859

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka), 37632/18

GIEŁWANOWSKI Łukasz

nr PZJ: O048794



GORSZWA Monika

nr PZJ:O005029

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka), 46/05

GÓRECKA Anna

nr PZJ: O054875

GÓRECKI Jarosław

GÓRECKI Patryk

nr PZJ: O045964

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 44446/20



JANKOWSKI Krzysztof

nr PZJ: O033524

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 32481/17



JAROSZ Aleksandra

nr PZJ: O059926

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 43533/20

JAROSZEWICZ Kalina

nr PZJ: O062631

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 47281/21

KAŹMIERSKI Adam

nr PZJ: w trakcie rejestracji

KOT Oliwia

nr PZJ: O045958

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29479/17

KOTECKA Malena

nr PZJ: O045956

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29477/17

KOTECKI Dawid

nr PZJ: O045959

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 39301/19

KOWALSKA Agata

nr PZJ: O059093

KOWALSKA Joanna

nr PZJ: O013816

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 12056/12

KOWALSKA Julia

nr PZJ: O058299

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 47277/21

KRONIC Matylda

nr PZJ: O058855

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 42602/20

KUZAŃSKA Maria

(nominowana w programie HORSEPROFI CHALLENGE)

nr PZJ: O050785

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 34167/18

KWIECIEŃ-POBORSKA Paulina

nr PZJ: O064400

LEWANDOWSKA Zofia

nr PZJ: O042827

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 39299/19

ŁOZIŃSKA-MIECZNIKOWSKA Joanna

nr PZJ: O063028

MAĆCZAK Mateusz

nr PZJ: O019680

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 6385/09



MAKOWSKA Aleksandra

nr PZJ: O006438

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 4147/09

MALEWSKA Agata 

FEI ID: 10216844

nr PZJ: O056331

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 43511/20

MASZAREK Aleksandra

nr PZJ: O043643

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 41275/19

MICHALSKA Lena

nr PZJ: O056945

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 45086/20

MIELCZAREK Oliwia

(nominowana w programie HORSEPROFI CHALLENGE)

nr PZJ: O057356

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka), 43527/20

NALEPA Klaudia

nr PZJ: O019822



OLASZEK Alicja

nr PZJ: O055650

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 39116/19

OLEJNICZAK Maria

nr PZJ: O062041

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 46059/20

PACHOLCZYK Aleksandra

nr PZJ: O012468

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 3613/08

PAŁKA Oliwia

nr PZJ: O031773

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 45841/20

PARADOWSKA Julia

FEI ID: 10183064

nr PZJ: O033511

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 20159/14



PARADOWSKI Tomasz

nr PZJ: O024449

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 20163/14



PRONOBIS Emilia

nr PZJ: O063668

PRONOBIS Dominika

nr PZJ: w trakcie rejestracji

PRZYBYŁ Weronika

nr PZJ: O048262

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 40616/19

PRZYGODA Aleksandra

nr PZJ: w trakcie rejestracji

RAJPAL-Sikora Magdalena

nr PZJ: O012577



ROSIAK Cyryl

nr PZJ: O044692

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 41416/19

RUSZCZYK Bogumiła

nr PZJ: O051781

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 38020/19

RYBARKIEWICZ Katarzyna

nr PZJ: O057438

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 41283/19

SKRZYŃSKA Paulina

nr PZJ: O044869

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 46709/21

SKRZYŃSKA Wiktoria

 

SMODEREK Kamila

nr PZJ: O003497

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 17082/14

SOBIERAJ Natalia

nr PZJ: O050676

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 46781/21

SOŃTA Blanka

nr PZJ: O048699

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 32568/18

STANKIEWICZ Julia

nr PZJ: O057748

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 46938/21

STEIN Patricia

licencja: B(w)
LZRWZJ/4309/21

nr PZJ: O064761

SZKIELA Marta

nr PZJ: O043641

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 46049/20

SZULIŃSKA Blanka 

nr PZJ: O062553

SZYMBORSKA Magdalena

nr PZJ: O055095

odznaki: brązowa (woltyżerska) 38573/19

 

ŚWIETLIK Weronika

nr PZJ: O059928

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 43535/20

WÓJCICKA Gabriela

nr PZJ: O054383

WÓJCIKIEWICZ Hanna

nr PZJ: O062752

 

WROŃSKA Sandra

nr PZJ: w trakcie rejestracji

ZAYTSEV Vladimir (ZAJCEW Włodzimierz)

nr PZJ: O006245

 

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2020'

Patrycja Adamczyk. Dagmara Antczak, Dorota Anszpergier, Agnieszka Arkuszyńska, Natalia Brzozowska, Julia Chmaj, Monika Czechowicz, Dominika Dąbrowska, Karolina Filipiak, Anna Górecka, Jarosław Górecki, Patryk Górecki, Monika Jankowska, Krzysztof Jankowski, Oliwia Kot, Malena Kotecka, Dawid Kotecki, Julia Kowalska, Klaudia Krajewska, Matylda Kronic, Maria Kuzańska, Zofia Lewandowska, Mateusz Maćczak, Patrycja Madaj, Agata Malewska, Aleksandra Maszarek, Julia Michalak, Lena Michalska, Roksana Mróz, Klaudia Nalepa, Alicja Olaszek, Zuzanna Olawa Vel Olawińska, Maria Olejniczak, Aleksandra Pacholczyk, Joanna Palińska, Oliwia Pałka, Julia Paradowska, Tomasz Paradowski, Katarzyna Potakowska, Magdalena Rajpal-Sikora, Cyryl Rosiak, Bogumiła Ruszczyk, Katarzyna Rybarkiewicz, Julia Rzepecka, Paulina Skrzyńska, Wiktoria Skrzyńska, Kamila Smoderek, Natalia Sobieraj, Olga Sosińska-Majko, Julia Stankiewicz, Patricia Stein, Marta Szkiela, Magdalena Szymborska, Weronika Świetlik, Anna Woźna, Gabriela Wójcicka, Sandra Wrońska, Włodzimierz Zajcew, Wiktoria Zamojska

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2019'

Stoją od lewej: Dawid Kotecki, Karolina Filipiak, Aleksandra Maszarek, Bogumiła Ruszczyk, Dagmara Antczak, Julia Chmaj, Magdalena Rajpal-Sikora, Monika Czechowicz, Malena Kotecka, Mateusz Maćczak, Alicja Olaszek, Oliwia Kot, Jarosław Górecki, Lena Michalska, Patryk Górecki, Dariusz Maćczak, Anna Górecka, Agnieszka Arkuszyńska, Paulina Maćczak, Klaudia Nalepa, Dorota Anszpergier, Tomasz Paradowski, Marta Szkiela

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Weronika Bałdys, Paulina Banasiak, Łukasz Giełwanowski, Krzysztof Jankowski, Julia Juszyńska, Mateusz Kowalczyk, Klaudia Krajewska, Maciej Kucharski, Ewa Kusideł, Zofia Lewandowska, Agata Malewska, Zuzanna Olawa vel Olawińska, Julia Paradowska, Maciej Pekaniec, Katarzyna Potakowska, Jowita Rogowska, Alicja Rosak, Magdalena Roza-Kosma, Katarzyna Rybarkiewicz, Julia Rzepecka, Jakub Słoma, Anna Sobańska, Andrzej Sobański, Karol Sobański, Karolina Wiśniewska, Anna Woźna.

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2018'

 

Konno od lewej: Julia Chmaj, Patryk Górecki, Dawid Kotecki, Tomasz Paradowski, Marta Durska, Julia Paradowska, Magdalena Roza-Kosma.

Stoją od lewej: Jarosław Górecki, Anna Górecka, Malena Kotecka, Oliwia Kot, Bogumiła Ruszczyk, Paulina Maćczak, Mateusz Maćczak, Alicja Rosak, Klaudia Nalepa, Klaudia Chrobot.

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Karolina Adamiak, Dagmara Antczak, Dorota Anszpergier, Weronika Bałdys, Paulina Banasiak, Suna Bibro, Monika Czechowicz, Karolina Filipiak, Łukasz Giełwanowski, Emilia Gromek, Monika Jankowska, Krzysztof Jankowski, Monika Maja Justyna, Julia Juszyńska, Katarzyna Kaczmarska, Weronika Kaczmarska, Ewa Kusideł, Zofia Lewandowska, Dariusz Maćczak, Aleksandra Maszarek, Maciej Pekaniec, Katarzyna Potakowska, Magdalena Rajpal, Barbara Rakowska, Jowita Rogowska, Jakub Słoma, Piotr Słomczykowski, Anna Sobańska, Andrzej Sobański, Karol Sobański, Marta Szkiela, Karolina Wiśniewska, Anna Woźna, Maria Zając, Włodzimierz Zajcew.

 

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2017'

Konno od lewej: Karolina Filipiak na klaczy Bisia, Julia Paradowska na wałachu Maximus ZK, Tomasz Paradowski na wałachu Harnaś.

Stoją od lewej: Mateusz Maćczak, Emilia Gromek, Anna Woźna, Dorota Anszpergier, Paulina Maćczak, Monika Jankowska, Ewa Kusideł, Julia Juszyńska, Anna Polakowska, Karolina Adamiak, Klaudia Nalepa, Zbyszek Trzęsicki, Włodzimierz Zajcew.

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Dagmara Antczak, Barbara Dębska, Łukasz Giełwanowski, Krzysztof Jankowski, Katarzyna Kaczmarska, Weronika Kaczmarska, Małgorzata Król, Zofia Lewandowska, Dariusz Maćczak, Maria Malinowska-Goncalves, Jowita Rogowska, Alicja Rosak, Hubert Rosak, Jakub Słoma, Piotr Słomczykowski, Anna Sobańska, Andrzej Sobański, Karol Sobański.

  

Zawodnicy i członkowie stowarzyszenia SKJ HORSEPROFI w sezonie 2016'

 

Stoją od lewej: Ewa Kusideł, Klaudia Nalepa, Anna Sobańska, Włodzimierz Zajcev, Dorota Anszpergier, Anna Lewandowska (członek stowarzyszenia), Zofia Lewandowska, Karol Sobański, Konrad Rodak, Katarzyna Kaczmarska, Leszek Lewandowski (cz.s.), Barbara Dębska, Weronika Kaczmarska, Tomasz Paradowski, Cezary Rodak (gościnnie), Julia Paradowska, Alicja Rosak, Hubert Rosak, Paulina Maćczak, Mateusz Maćczak, Karolina Filipiak wraz z rodzicami (gościnnie).

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Milena Białobrzewska, Suna Bibro, Aleksandra Głowacka, Małgorzata Krawczyk, Tamara Królikowska-Gabara, Maria Malinowska-Goncalves, Adam Nowicki, Anna Polakowska, Piotr Słomczykowski, Andrzej Sobański.

 

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2015'

 

Stoją od lewej: Julia Paradowska, Tomasz Paradowski, Ewa Kusideł, Katarzyna Kaczmarska, Konrad Rodak, Zofia Lewandowska, Barbara Dębska, Dorota Anszpergier, Zbigniew Trzęsicki, Milena Białobrzewska, Klaudia Nalepa.

Ponadto, nieobecni na zdjęciu: Tamara Królikowska-Gabara, Marta Kondracka, Natalia Kowalczyk, Anna Sobańska, Karol Sobański, Andrzej Sobański, Maja Gasińska, Aleksandra Głowacka.