Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2019'

ANTCZAK Dagmara

licencja: A(w), B(III), C(w) LZPZJ/654/19; LZRWZJ/4141/19

nr PZJ: O038694

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 27526/16

ANSZPERGIER Dorota

licencja: A(III) B(III) LZRWZJ/4246/19

nr PZJ: O035543

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 38195/19

BAŁDYS Weronika

nr PZJ: O038438

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 28319/17

BANASIAK Paulina

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4144/19

nr PZJ: O043950

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 27887/16

CHMAJ Julia

licencja: A(III) B(III) 
LZPZJ/652/19; LZRWZJ/4142/19

nr PZJ: O025961

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 30407/17

CZECHOWICZ Monika

licencja: B(III) 
LZRWZJ/4140/19

nr PZJ: O033516

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 27068/16

FILIPIAK Karolina

licencja: A(w) B(w) C(w) 
LZRWZJ/6019/19

nr PZJ: O053859

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka)

GIEŁWANOWSKI Łukasz

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O048794



GÓRECKA Anna

licencja: A(w) B(w) 
LZRWZJ/6119/19

nr PZJ: O054875

GÓRECKI Jarosław

GÓRECKI Patryk

licencja: A(w) B(w) 
LZRWZJ/4139/19

nr PZJ: O045964

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29487/17



JANKOWSKI Krzysztof

licencja: B(III) 
LZRWZJ/5968/19

nr PZJ: O033524

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 32481/17



JUSZYŃSKA Julia

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O038680

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka), 32190/17

KOT Oliwia

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4138/19

nr PZJ: O045958

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29479/17

KOTECKA Malena

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4185/19

nr PZJ: O045956

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29477/17

KOTECKI Dawid

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4168/19

nr PZJ: O045959

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 29480/17

KRAJEWSKA Klaudia

licencja: B(w) 
LZRWZJ/5970/19

nr PZJ: O034925

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 24310/16

KUCHARSKI Maciej

KUSIDEŁ Ewa

nr PZJ: O026966

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 13652/12

LEWANDOWSKA Zofia

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4639/19

nr PZJ: O042827

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 26614/16

NALEPA Klaudia

licencja: A(II) B(III) 
LZRWZJ/6211/19

nr PZJ: O019822



MAĆCZAK Dariusz

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O048406

odznaka: brązowa (powożeniowa), 32201/17



MAĆCZAK Mateusz

licencja: A(w) B(w) C(w) D(w) F(w) 
LZRWZJ/5097/19

nr PZJ: O019680

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 6385/09



MAĆCZAK Paulina

licencja: A(w) B(w) C(w) D(w) F(III) 
LZRWZJ/5099/19

nr PZJ: O008250



MASZAREK Aleksandra

licencja: B(w) 
LZRWZJ/4237/19

nr PZJ: O043643

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 27529/16

MICHALSKA Lena 

OLAWA vel OLAWIŃSKA Zuzanna

licencja: B(w) 
LZRWZJ/6333/19

nr PZJ: O052913

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 36597/18

PARADOWSKA Julia

licencja: B(II) 
LZRWZJ/4967/19

FEI ID: 10183064

nr PZJ: O033511

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 20159/14



PARADOWSKI Tomasz

licencja: B(III) 
LZRWZJ/4184/19

nr PZJ: O024449

odznaka: srebrna (ogólna jeździecka) 20163/14



PEKANIEC Maciej

licencja: B(II) 
LZPZJ/1616/19

nr PZJ: O001374



POTAKOWSKA Katarzyna

 

RAJPAL Magdalena

licencja: A(w) B(III) 
LZRWZJ/5434/19

nr PZJ: O012577



ROGOWSKA Jowita

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O009512



ROSAK Alicja

licencja: A(III) B(III) 
LZRWZJ/5305/19

nr PZJ: O041550

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka), 29491/17

brązowa (rajdowa), 28906/16



ROZA-KOSMA Magdalena

licencja: A(III) B(III) 
LZRWZJ/5455/19

nr PZJ: O021048

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka), 27220/16



RUSZCZYK Bogumiła

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O051781

odznaki: brązowa (ogólna jeździecka) 38020/19

RZEPECKA Julia

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O038964

odznaki: srebrna (ogólna jeździecka) 30175/17

SŁOMA Jakub

licencja: w trakcie rejestracji

nr PZJ: O044871

odznaka brązowa: (ogólna jeździecka), 28558/17



SZKIELA Marta

licencja: B(w) 
LZRWZJ/6277/19

nr PZJ:  O043641

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 27527/16

WIŚNIEWSKA Karolina

licencja: A(w) B(w) 
LZRWZJ/4155/19

nr PZJ:  O039844

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka), 24192/15

WOŹNA Anna

licencja: B(III) LZPZJ/1090/19, 
LZRWZJ/4916/19

nr PZJ: O006568

odznaka: brązowa (ogólna jeździecka) 8413/10




Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2018'

 

Konno od lewej: Julia Chmaj, Patryk Górecki, Dawid Kotecki, Tomasz Paradowski, Marta Durska, Julia Paradowska, Magdalena Roza-Kosma.

Stoją od lewej: Jarosław Górecki, Anna Górecka, Malena Kotecka, Oliwia Kot, Bogumiła Ruszczyk, Paulina Maćczak, Mateusz Maćczak, Alicja Rosak, Klaudia Nalepa, Klaudia Chrobot.

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Karolina Adamiak, Dagmara Antczak, Dorota Anszpergier, Weronika Bałdys, Paulina Banasiak, Suna Bibro, Monika Czechowicz, Karolina Filipiak, Łukasz Giełwanowski, Emilia Gromek, Monika Jankowska, Krzysztof Jankowski, Monika Maja Justyna, Julia Juszyńska, Katarzyna Kaczmarska, Weronika Kaczmarska, Ewa Kusideł, Zofia Lewandowska, Dariusz Maćczak, Aleksandra Maszarek, Maciej Pekaniec, Katarzyna Potakowska, Magdalena Rajpal, Barbara Rakowska, Jowita Rogowska, Jakub Słoma, Piotr Słomczykowski, Anna Sobańska, Andrzej Sobański, Karol Sobański, Marta Szkiela, Karolina Wiśniewska, Anna Woźna, Maria Zając, Włodzimierz Zajcew.

 TO JUŻ CZWARTY WSPÓLNY SEZON. DZIĘKUJEMY

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2017'

Konno od lewej: Karolina Filipiak na klaczy Bisia, Julia Paradowska na wałachu Maximus ZK, Tomasz Paradowski na wałachu Harnaś.

Stoją od lewej: Mateusz Maćczak, Emilia Gromek, Anna Woźna, Dorota Anszpergier, Paulina Maćczak, Monika Jankowska, Ewa Kusideł, Julia Juszyńska, Anna Polakowska, Karolina Adamiak, Klaudia Nalepa, Zbyszek Trzęsicki, Włodzimierz Zajcew.

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Dagmara Antczak, Barbara Dębska, Łukasz Giełwanowski, Krzysztof Jankowski, Katarzyna Kaczmarska, Weronika Kaczmarska, Małgorzata Król, Zofia Lewandowska, Dariusz Maćczak, Maria Malinowska-Goncalves, Jowita Rogowska, Alicja Rosak, Hubert Rosak, Jakub Słoma, Piotr Słomczykowski, Anna Sobańska, Andrzej Sobański, Karol Sobański.

 WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA TRZECI WSPÓLNY SEZON.

 

Zawodnicy i członkowie stowarzyszenia SKJ HORSEPROFI w sezonie 2016'

 

Stoją od lewej: Ewa Kusideł, Klaudia Nalepa, Anna Sobańska, Włodzimierz Zajcev, Dorota Anszpergier, Anna Lewandowska (członek stowarzyszenia), Zofia Lewandowska, Karol Sobański, Konrad Rodak, Katarzyna Kaczmarska, Leszek Lewandowski (cz.s.), Barbara Dębska, Weronika Kaczmarska, Tomasz Paradowski, Cezary Rodak (gościnnie), Julia Paradowska, Alicja Rosak, Hubert Rosak, Paulina Maćczak, Mateusz Maćczak, Karolina Filipiak wraz z rodzicami (gościnnie).

Ponadto, zawodnicy nieobecni na zdjęciu: Milena Białobrzewska, Suna Bibro, Aleksandra Głowacka, Małgorzata Krawczyk, Tamara Królikowska-Gabara, Maria Malinowska-Goncalves, Adam Nowicki, Anna Polakowska, Piotr Słomczykowski, Andrzej Sobański.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KOLEJNY WSPÓLNY SEZON.

 

Reprezentacja SKJ HORSEPROFI w sezonie 2015'

 

Stoją od lewej: Julia Paradowska, Tomasz Paradowski, Ewa Kusideł, Katarzyna Kaczmarska, Konrad Rodak, Zofia Lewandowska, Barbara Dębska, Dorota Anszpergier, Zbigniew Trzęsicki, Milena Białobrzewska, Klaudia Nalepa.

Ponadto, nieobecni na zdjęciu: Tamara Królikowska-Gabara, Marta Kondracka, Natalia Kowalczyk, Anna Sobańska, Karol Sobański, Andrzej Sobański, Maja Gasińska, Aleksandra Głowacka.

WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY SEZON.