dodatkowe korzyści dla zawodników

Stowarzyszenie SKJ HORSEPROFI, pokrywa koszt ubezpieczenia NNW jeźdźca (wariant I, oferty STU ERGO Hestia SA, dostępnej za pośrednictwem strony internetowej PZJ) w przypadku wniesienia opłaty rocznej na rzecz Stowarzyszenia, w okresie od 1 grudnia do 31 stycznia każdego roku.

STYPENDIA SPORTOWE dla reprezentantów SKJ HORSEPROFI >>> zasady przyznawania

Rekompensaty za zakup strojów reprezentacyjnych (fraki, bluzy, dresy, koszulki, …), nawet do 100% ich wartości.

Sklep jeździecki GNL, będący sponsorem technicznym klubu, oferuje wyjątkowe zniżki na zakupy, dla wszystkich naszych zawodników. Dodatkowo, zawodnicy z licencjami, każdego roku otrzymują bon towarowy o wartości 50 zł, na zakupy w sklepie. To wyjątkowa oferta, przygotowana wyłącznie dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

LUKAR, producent sprzętu jeździeckiego dla koni i jeźdźców, udziela naszym zawodnikom wyjątkowej – 20% zniżki, na wszystkie oferowane produkty z bogatej i wyjątkowej oferty czapraków, derek, kantarów i odzieży jeździeckiej. LUKAR jest też dostawcą sprzętu treningowego i reprezentacyjnego dla wszystkich posiadających licencję (minimum regionalną) zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

Renomowany producent odzieży dla jeźdźców PERFECT HORSE, udziela naszym zawodnikom – 10% zniżki, na wszystkie zakupy dokonane przez zawodników naszego klubu w sklepie internetowym www.perfecthorse-shop.com. PERFECT HORSE przygotowuje też sprzęt treningowy i reprezentacyjny dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

DOBRY GRZBIET, partner BIOMAGVET, w szczególny sposób dba o kondycje i zdrowie koni należących do jeźdźców HORSEPROFI. W specjalnej ofercie dla naszych reprezentantów, firma udziela 20% rabatu na masaż koni oraz zabiegi termografii. A w przypadku magnetoterapii, wykonuje jeden zabieg GRATIS, niezależnie od ilości zalecanych/zamówionych zabiegów.

Scroll to Top