Jeździectwo jest wspaniałą przygodą, dającą wiele dobrego wszystkim potrafiącym uszanować i docenić wysiłek konia, jaki wkłada we wspólny sukces sportowy. Jeżeli jeździsz konno, masz w sobie mnóstwo pasji i chcesz bawić się sportem jeździeckim? Zostań zawodnikiem SKJ HORSEPROFI w Łodzi. 

Jak to zrobić?

1. Zapoznaj się z regulaminem klubu, dostępnym na naszej stronie internetowe.

2. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

3. Wypełnij deklarację* i prześlij ją na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Wpłać odpowiednią kwotę opłaty rocznej (obowiązuje na dany rok kalendarzowy) na konto bankowe klubu: 

Opłata roczna

kwota

towarzyska zawodnika klubu**

50 zł

towarzyska zawodnika juniora klubu**

30 zł

regionalna zawodnika klubu***

300 zł (ubezp. NNW jeźdźca GRATIS!)*****

regionalna zawodnika juniora klubu***

200 zł (ubezp. NNW jeźdźca GRATIS!)*****

krajowa zawodnika klubu****

450 zł (ubezp. NNW jeźdźca GRATIS!)*****

krajowa zawodnika juniora klubu****

300 zł (ubezp. NNW jeźdźca GRATIS!)*****

opłata dodatkowa za zawodnika klubu zgłoszonego do współzawodnictwa międzynarodowego

100 zł (zawiera opłatę wznoszoną do FEI)

opłata dodatkowa za zawodnika juniora klubu (do 17 roku życia włącznie) zgłoszonego do współzawodnictwa międzynarodowego

70 zł (zawiera opłatę wznoszoną do FEI)

  

Otrzymasz od nas legitymację członkowską, która jest potwierdzeniem przynależności oraz uzyskania statusu Zawodnika Klubu (lub Zawodnika Juniora Klubu; dotyczy osób do 18 roku życia włącznie). Upoważnia ona do:

1. udziałów we wszystkich przedsięwzięciach oraz imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Klub,

2. reprezentowania Klubu na zawodach,

3. korzystania z ulg i przywilejów określonych przez Zarząd Klubu,

4. umieszczania nazwy oraz znaku graficznego (logo) Klubu na sprzęcie oraz strojach, używanych w trakcie treningów i zawodów jeździeckich.


DODATKOWE KORZYŚCI DLA ZAWODNIKÓW SKJ HORSEPROFI

Stowarzyszenie SKJ HORSEPROFI, pokrywa koszt ubezpieczenia NNW jeźdźca (wariant I, oferty STU ERGO Hestia SA, dostępnej za pośrednictwem strony internetowej PZJ) w przypadku wniesienia opłaty rocznej na rzecz Stowarzyszenia, w okresie od 1 grudnia do 31 stycznia każdego roku.

STYPENDIA SPORTOWE dla reprezentantów SKJ HORSEPROFI >>> zasady przyznawania

Rekompensaty za zakup strojów reprezentacyjnych (fraki, bluzy, dresy, koszulki, ...), nawet do 100% ich wartości.

Sklep jeździecki GNL, będący sponsorem technicznym klubu, oferuje wyjątkowe zniżki na zakupy, dla wszystkich naszych zawodników. Dodatkowo, zawodnicy z licencjami (regionalnymi lub krajowymi), każdego roku, otrzymują bon towarowy o wartości 50 zł, na zakupy w sklepie. To wyjątkowa oferta, przygotowana wyłącznie dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

LUKAR, producent sprzętu jeździeckiego dla koni i jeźdźców, udziela naszym zawodnikom wyjątkowej - 20% zniżki, na wszystkie oferowane produkty z bogatej i wyjątkowej oferty czapraków, derek, kantarów i odzieży jeździeckiej. LUKAR jest też dostawcą sprzętu treningowego i reprezentacyjnego dla wszystkich posiadających licencję (minimum regionalną) zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

Renomowany producent odzieży dla jeźdźców PERFECT HORSE, udziela naszym zawodnikom - 10% zniżki, na wszystkie zakupy dokonane przez zawodników naszego klubu w sklepie internetowym www.perfecthorse-shop.com. PERFECT HORSE przygotowuje też sprzęt treningowy i reprezentacyjny dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

* -  Pamiętaj o uzyskaniu oświadczenia rodziców/opiekunów, o wyrażeniu zgody na uprawianie sportu (dotyczy osób niepełnoletnich; druga strona deklaracji).

** - Uprawnia do reprezentowania barw Klubu w zawodach towarzyskich.

*** - Uprawnia do reprezentowania barw Klubu w zawodach regionalnych. Opłata obejmuje koszt rocznej licencji regionalnej zawodnika, zgodnie z cennikiem opłat obowiązujących w Okręgowym Związku Jeździeckim w Łodzi.

**** - Uprawnia do reprezentowania barw Klubu w zawodach krajowych. Opłata obejmuje koszt rocznej licencji krajowej zawodnika, zgodnie z aktualnym cennikiem opłat na rzecz PZJ; nie obejmuje natomiast opłaty rejestracyjnej zawodnika oraz opłaty rejestracyjnej i licencyjnej konia, którego jest właścicielem. Opłatę rejestracyjną zawodnika oraz rejestracyjną i licencyjną konia, pobiera się zgodnie z aktualnym cennikiem opłat na rzecz PZJ

***** - Stowarzyszenie SKJ HORSEPROFI, pokrywa koszt ubezpieczenia NNW jeźdźca (wariant I, oferty STU ERGO Hestia SA, dostępnej za pośrednictwem strony internetowej PZJ) w przypadku wniesienia opłaty rocznej na rzecz Stowarzyszenia, w okresie od 1 grudnia do 31 stycznia każdego roku.

Druk rezygnacji z członkostwa>>>