Jeździectwo jest wspaniałą przygodą, dającą wiele dobrego wszystkim potrafiącym uszanować i docenić wysiłek konia, jaki wkłada we wspólny sukces sportowy. Jeżeli jeździsz konno, masz w sobie mnóstwo pasji i chcesz bawić się sportem jeździeckim? Zostań zawodnikiem SKJ HORSEPROFI w Łodzi. 

Jak to zrobić?

1. Zapoznaj się z regulaminem klubu, dostępnym na naszej stronie internetowe.

2. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

3. Wypełnij deklarację* i prześlij ją na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Wpłać odpowiednią kwotę opłaty rocznej (obowiązuje na dany rok kalendarzowy) na konto bankowe klubu: 

Opłata roczna

kwota

Członka Stowarzyszenia SKJ HORSEPROFI**

50 zł

Zawodnika***

350 zł (ubezp. NNW i OC jeźdźca GRATIS!)****

Zawodnika Juniora***

250 zł (ubezp. NNW i OC jeźdźca GRATIS!)****

  

Otrzymasz od nas legitymację członkowską, która jest potwierdzeniem przynależności oraz uzyskania statusu Zawodnika Klubu (lub Zawodnika Juniora Klubu; dotyczy osób do 18 roku życia włącznie). Upoważnia ona do:

1. udziałów we wszystkich przedsięwzięciach oraz imprezach sportowo-rekreacyjnych organizowanych przez Klub,

2. reprezentowania Klubu na zawodach,

3. korzystania z ulg i przywilejów określonych przez Zarząd Klubu,

4. umieszczania nazwy oraz znaku graficznego (logo) Klubu na sprzęcie oraz strojach, używanych w trakcie treningów i zawodów jeździeckich.


DODATKOWE KORZYŚCI DLA ZAWODNIKÓW SKJ HORSEPROFI

Stowarzyszenie SKJ HORSEPROFI, pokrywa koszt ubezpieczenia NNW jeźdźca (wariant I, oferty STU ERGO Hestia SA, dostępnej za pośrednictwem strony internetowej PZJ) w przypadku wniesienia opłaty rocznej na rzecz Stowarzyszenia, w okresie od 1 grudnia do 31 stycznia każdego roku.

STYPENDIA SPORTOWE dla reprezentantów SKJ HORSEPROFI >>> zasady przyznawania

Rekompensaty za zakup strojów reprezentacyjnych (fraki, bluzy, dresy, koszulki, ...), nawet do 100% ich wartości.

Sklep jeździecki GNL, będący sponsorem technicznym klubu, oferuje wyjątkowe zniżki na zakupy, dla wszystkich naszych zawodników. Dodatkowo, zawodnicy z licencjami, każdego roku otrzymują bon towarowy o wartości 50 zł, na zakupy w sklepie. To wyjątkowa oferta, przygotowana wyłącznie dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

LUKAR, producent sprzętu jeździeckiego dla koni i jeźdźców, udziela naszym zawodnikom wyjątkowej - 20% zniżki, na wszystkie oferowane produkty z bogatej i wyjątkowej oferty czapraków, derek, kantarów i odzieży jeździeckiej. LUKAR jest też dostawcą sprzętu treningowego i reprezentacyjnego dla wszystkich posiadających licencję (minimum regionalną) zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

Renomowany producent odzieży dla jeźdźców PERFECT HORSE, udziela naszym zawodnikom - 10% zniżki, na wszystkie zakupy dokonane przez zawodników naszego klubu w sklepie internetowym www.perfecthorse-shop.com. PERFECT HORSE przygotowuje też sprzęt treningowy i reprezentacyjny dla zawodników Sportowego Klubu Jeździeckiego HORSEPROFI!

DOBRY GRZBIET, partner BIOMAGVET, w szczególny sposób dba o kondycje i zdrowie koni należących do jeźdźców HORSEPROFI. W specjalnej ofercie dla naszych reprezentantów, firma udziela 20% rabatu na masaż koni oraz zabiegi termografii. A w przypadku magnetoterapii, wykonuje jeden zabieg GRATIS, niezależnie od ilości zalecanych/zamówionych zabiegów.

* -  Pamiętaj o uzyskaniu oświadczenia rodziców/opiekunów, o wyrażeniu zgody na uprawianie sportu (dotyczy osób niepełnoletnich; druga strona deklaracji).

** - Z opłaty zwolnieni sa zawodnicy i zawodnicy juniorzy.

*** - Uprawnia do reprezentowania barw Klubu w zawodach towarzyskich, regionalnych, krajowych i międzynarodowych. Zgodnie z aktualnym cennikiem opłat obowiązujących w OZJ Łódź ( opłata obejmuje koszt rocznej licencji regionalnej zawodnika). Wszelkie inne opłaty związane z uczestnictwem w zawodach krajowych i międzynarodowych, wnoszone na rzecz OZJ, PZJ i/lub FEI, zgodnie z cennikiem opłat na rzecz OZJ, PZJ w roku bieżącym (dotyczy: rocznej licencji zawodnika; opłaty rejestracyjnej zawodnika oraz opłaty rejestracyjnej i licencyjnej konia, którego jest właścicielem), dokonuje Zawodnik (lub jego opiekun, w przypadku Zawodnika Juniora) we własnym zakresie, zgodnie z obowiązującymi na dany rok cennikami opłat na rzecz OZJ, PZJ i FEI.

**** - Stowarzyszenie SKJ HORSEPROFI, pokrywa koszt ubezpieczenia NNW i OC jeźdźca (wariant I, oferty STU ERGO Hestia SA, dostępnej za pośrednictwem strony internetowej PZJ) w przypadku wniesienia opłaty rocznej na rzecz Stowarzyszenia, w okresie od 1 grudnia do 31 stycznia każdego roku.

Druk rezygnacji z członkostwa>>>